• Targes.pl
 • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
 • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
 • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • zapytanie ofertowe.jpg

  Zapytanie ofertowe 03/2018/ZO/AlterCIS

  2018-09-14 13:24

  W związku z realizacją projektu pt. „Otwórz się na zmianę z AlterCIS” nr RPWM.11.01.03-28-0002/17 w ramach Osi Priorytetowej 11. Włączenie Społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie, w tym z myślą o promowaniu równych szans oraz aktywnego uczestnictwa i zwiększeniu szans na zatrudnienie, Poddziałanie 11.1.3  Usługi skierowane do osób wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem społecznym przez podmioty integracji społecznej – projekt ZIT Ełk Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usług wsparcia psychologicznego

 • strona[1].jpg

  Wrześniowe Warsztaty z Ekonomią Społeczną

  2018-09-11 15:44

  Jeżeli potrzebujecie złapać oddech od miejskiego zgiełku i wyciszyć się w towarzystwie natury, proponujemy wybrać azymut w kierunku Republiki Ściborskiej. Właśnie tam w towarzystwie natury i totalnego odludzia czekać na państwa będą przewodnicy i instruktorzy z Harcerskiego Ruchu Ochrony Środowiska w ramach kolejnego warsztatu z Ekonomią Społeczną.  Jak sami prowadzący przyznają „Tu samochody mogą dojechać dopiero od niedawna, nie ma zasięgu telefonu, a wokół tylko las, pasące się krowy i dzikie zwierzęta...”.

 • NGO(2).png

  Co i jak z Crowdfundingiem ?

  2018-09-08 14:28

  Promujemy i popieramy nowoczesne metody pozyskiwania środków na działania społeczne. Na świeczniku obecnie popularny trend na Świecie "Crowdfunding". Z tego powodu serdecznie zapraszamy na zbliżające się warsztaty.

 • otworz sie na zmiane[2].jpg

  Nabór do II tury projektu "Otwórz się na zmianę z AlterCIS"

  2018-09-07 13:03

  Centrum Integracji Społecznej AlterCIS prowadzone przez Stowarzyszenie ADELFI zaprasza do udziału w II turze projektu „Otwórz się na zmiany z AlterCIS”. Zapraszamy osoby długotrwale bezrobotne w wieku 18-64, osoby zagrożone lub/i wykluczone społecznie oraz osoby bezrobotne z niepełnosprawnościami z terenu Miasta Ełk i Gminy Ełk.

 • praca strona.jpg

  Stowarzyszenie Adelfi zatrudni Pracowni-ka/-czkę podstawow-ego/ą do prowadzenia Ełckiego Centrum Obywatelskiego STACJA współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku.

  2018-09-07 12:12

  Szukamy nowych twarzy do naszego zespołu.

 • large.jpg

  Chcesz zmieniać swoją okolicę? Chcesz działać? Dołącz do akcji Masz Głos i weź udział w bezpłatnych szkoleniach!

  2018-09-05 15:46

  Szanowni Państwo,

  po raz kolejny rozpoczynamy nabór do akcji Masz Głos, która jest jedyną ogólnopolską akcją angażującą mieszkańców i mieszkanki oraz władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Organizowana jest, aby włączać mieszkańców i mieszkanki w życie publiczne, zachęcać do działania i pokazywać, że mogą być współodpowiedzialni za losy swojej gminy.

 • CO POZA.png

  Co poza dotacją? Seminarium dotyczące pozyskiwania pieniędzy od darczyńców

  2018-09-05 15:10

  Serdecznie zapraszamy na seminarium dotyczące różnych pozadotacyjnych form pozyskiwania środków na działalność społeczną. Będziemy mówić o polskich doświadczeniach z finansowaniem projektów przez społeczność czyli crowdfundingu. Przedstawimy także podstawowe informacje na temat zbiórek publicznych. Przyjrzymy się jak Amerykanie organizują swoje akcje charytatywne oraz eventy i poszukamy inspiracji dla naszych organizacji. 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry